WEBINÁŘ - Otevřeně o sexuálních traumatech

03.10.2021


Online událost pro veřejnost


Den : 03.10.2021 (neděle)
Čas: 10:00 - 14:00 (cca)
Cena: 550 CZK nebo 24 EUR (záznam z webináře bude poskytnut POUZE zúčastněným, platba není účast!)


Popis události:


Pro všechny ženy, které si prošly sexuálním obtěžováním, zneužíváním nebo znásilněním. Ale i pro muže, které mají takovou ženu po svém boku a neví, jak s ní někdy vyjít. Budeme otevírat, co se v ženě děje při traumatech. Jak jí to ovlivňuje život poté a v jakých oblastech se to projevuje nejčastěji. Jaké emoce to probouzí, které stahují dolů. Jak taková zkušenost nabourává sebeláskou, sebevědomí a sebe-hodnotu. Jak se projevuje žena s tímto traumatem ve vztahu, jaké partnery potkává, jakou je sama partnerkou. Jak žena vnímá sama sebe jako ženu, jak vnímá své tělo. A samozřejmě, jak s tím vším pracovat. Budeme se zaměřovat také na práci s "pachatelem".


Projdeme si témata:


> emoce

> sebevědomí, sebe-hodnota, sebeláska

> vlastní tělo

> sexualita

> vztahy

> pachatel

> práce na sobě (fáze léčebného procesu)


Podle času a zájmu můžeme otevřít téma, proč se takové věci dějí právě nám. Ale to vše záleží na energii a nastavení celé skupinky.


Zodpovím vám všechny dotazy. Můžete mi zasílat otázky (na email nebo do messengeru) předem, nebo si je připravte k vysílání. Pokud se najde nějaká odvážná žena a otevře se veřejně, mohu jí intuitivně načíst, v jaké fázi procesu se nachází, případně co ji čeká. Webinář bude pro někoho informativní. Ale bude i prostor ke sdílení a otevření dalších témat, která vás v souvislosti s tímto tématem, zajímají.

Tohle téma je zatím stále tabuizováno. A proto je potřeba, aby měly ženy možnost o těchto věcech mluvit a měly stabilní opěrný bod, když je nejhůř.


Po celou dobu webináře můžete zůstat v anonymitě - je důležité, abyste se cítili v bezpečí a nebyly pod tlakem ze zveřejnění.


Záznam z webináře bude poskytnut POUZE účastníkům. Platba ani potvrzení místa na webináři neznamenají právo na zaslání webináře. Pokud se přihlásíte jen kvůli záznamu, NEBUDE vám poskytnut a nemáte nárok na vrácení platby!

Nedovolím si narušit soukromí žen, které sdílí své osobní příběhy a zranění tím, že budu odesílat záznam někomu, kdo u toho přímo nebyl. Ztratila bych jejich důvěru, která je u těchto témat zásadní. Děkuji za pochopení.


V případě zájmu, prosím, vyplňte formulář níže. Obratem vám přijdou detaily k platbě. Odkaz pro vysílání budu zasílat v den webináře.


Bližší informace o mně najdete na:

 www.nikolbogdan.cz/o-mne/


Budu se na vás moc těšit.

S láskou Nikol* CO O WEBINÁŘI ŘEKLY ÚČASTNICE *


Webinář Sexuální traumata s Nikol byl za mě naprosto skvělý. Prostředí, které Nikol vytvořila, a jak webinář vedla byl otevřený, podporující a cítila jsem se v bezpečí sdílet své zážitky. Webinář mi nabídl techniky, jak pracovat s prožitky, s myslí, vizualizací a ukázal mi, jak mohu dále zpracovávat, co ještě nemám vyřešené. Opravdu skvělý, jsem ráda, že jsem sebrala odvahu přes pocit rezistence se zúčastnit. Určitě doporučuji všem, kdo jsou připraveni se osvobodit a chtějí porozumět proč v životě reaguji jak reaguji a co se v nich děje kvůli tomu čím si prošli.  

Ahoj Nikol,

konečně jsem doposlechla záznam z webináře a chtěla bych ti moc poděkovat za pomoc, které si nesmírně vážím. Jsem tobě i "jedné z účastnic" moc vděčná za to, že jste se podělily o vaše zkušenosti a mě daly návod na to, jak to překonat. Těším se na osobní setkání. Zatím se měj moc hezky a ještě jednou děkuji. 

.... Mě vlil tvůj skvělý seminář tolik naděje, ale když vidím, jak na tom dcera je, tak ta cesta je strašně dlouhá! Ale ty jsi mi příkladem, že to jde zvládnout a přežít. Jsi úžasně silný člověk, který našel v sobě ještě tolik odvahy pomáhat dalším! Děkuji Ti moc moc moc. Jen píšu v krátkosti, ještě se ozvu.


POZVÁNKA NA WEBINÁŘ


FORMULÁŘ K PŘIHLÁŠENÍ