WEBINÁŘ - Otevřeně o sexuálních traumatech

06.06.2021


Online událost pro veřejnost


Den : 6.6.2021
Čas: 12:00 - 16:00 (cca)
Cena: 550,- (záznam z webináře bude poskytnut pouze zúčastněným)


Popis události:


Pro všechny ženy, které si prošly sexuálním obtěžováním, zneužíváním nebo znásilněním. Ale i pro muže, které mají takovou ženu po svém boku a neví, jak s ní někdy vyjít. Budeme otevírat, co se v ženě děje při traumatech. Jak jí to ovlivňuje život poté a v jakých oblastech se to projevuje nejčastěji. Jaké emoce to probouzí, které stahují dolů. Jak taková zkušenost nabourává sebeláskou, sebevědomí a sebe-hodnotu. Jak se projevuje žena s tímto traumatem ve vztahu, jaké partnery potkává, jakou je sama partnerkou. Jak žena vnímá sama sebe jako ženu, jak vnímá své tělo. A samozřejmě, jak s tím vším pracovat. Budeme se zaměřovat také na práci s "pachatelem".


Projdeme si témata:


> emoce

> sebevědomí, sebe-hodnota, sebeláska

> vlastní tělo

> sexualita

> vztahy

> pachatel

> práce na sobě (fáze léčebného procesu)


Podle času a zájmu můžeme otevřít téma, proč se takové věci dějí právě nám. Ale to vše záleží na energii a nastavení celé skupinky.


Zodpovím vám všechny dotazy. Můžete mi zasílat otázky (na email nebo do messengeru) předem, nebo si je připravte k vysílání. Pokud se najde nějaká odvážná žena a otevře se veřejně, mohu jí intuitivně načíst, v jaké fázi procesu se nachází, případně co ji čeká. Webinář bude pro někoho informativní. Ale bude i prostor ke sdílení a otevření dalších témat, která vás v souvislosti s tímto tématem, zajímají.

Tohle téma je zatím stále tabuizováno. A proto je potřeba, aby měly ženy možnost o těchto věcech mluvit a měly stabilní opěrný bod, když je nejhůř.


Po celou dobu webináře můžete zůstat v anonymitě - je důležité, abyste se cítili v bezpečí a nebyly pod tlakem ze zveřejnění.


V případě zájmu, prosím, vyplňte formulář níže. Obratem vám přijdou detaily k platbě. Odkaz pro vysílání budu zasílat v den webináře.


Bližší informace o mně najdete na:

 www.nikolbogdan.cz/o-mne/


Budu se na vás moc těšit.

S láskou Nikol


POZVÁNKA NA WEBINÁŘ

FORMULÁŘ K PŘIHLÁŠENÍ