Ráda s Vámi sdílím své příběhy, přes které se můžeme více pochopit a propojit.

- Nikol


"Zázrak: Čím více sdílíme s druhými, tím více máme."
- Leonard Nimoy


BLOG / VIDEO


Přemýšleli jste někdy nad tím, proč posloucháte hudbu? Proč zrovna tento konkrétní styl? Co se vám na ní líbí? Jsou to texty? Je to hlas zpěváka nebo zpěvačky? Je to melodie? Jsou to vzpomínky, které se vám vybavují? Nebo pocity, které vás při poslechu zaplavují?

Jak bylo a jak je po kurzu T3. Nebudu tvrdit, že mi celý RUŠ tým neudělal velkou radost tím, že přidal můj příspěvek do RUŠ novin jako inspiraci pro ostatní. Pro ty, kteří noviny nečtou, nebo se k nim nemají jak dostat, zpřístupňuji tady na svém webu.

Můj první výtvor na stroji, který zároveň posloužil jako úžasný dárek na Vánoce mým rodičům. Bez jakéhokoli plánování tento nápad vzešel a udělal takovou radost, jakou jsem ani nečekala a dosud u nich nikdy neviděla.

Kreslíte si? Kreslení funguje jako úžasné odreagování. Cítím potřebu se přitulit, někoho klovnout do zadku, pořádně si zařvat, nebo si poplakat a ono to ve skutečnosti nejde. Ať už to nejde z jakéhokoli důvodu, vezmu tužku a papír. Ten snese úplně všechno. Jakoukoli mou emoci. Uvolní mě to a někdy dokonce vzniknou i krásný díla. Takže směle do toho...